Késes támadás, biciklis baleset Nagykanizsán
A bejelentést követően perceken belül elfogták a járőrök azt a helyi férfit, aki hétfőn este 22 óra körül egy nagykanizsai gyorsétteremnél minden előzmény nélkül meglökött egy vendéget, majd a nála lévő késsel hadonászni, fenyegetőzni kezdett.
Az étteremnél többen megbotránkoztak a 36 éves férfi viselkedésén, akitől a rendőrök lefoglalták a kést, majd előállították a Nagykanizsai Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
Szintén hétfőn Nagykanizsán a Bem József utcában 14 óra 20 perckor közlekedett kerékpárral egy férfi, amikor figyelmetlensége miatt nekiment egy előtte forgalmi okok miatt várakozó személyautónak.
A kerékpáros a baleset következtében nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedett - közölte a friss rendőrségi híreket a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.