Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2021.10.08

Üzemvezetőt vesz fel a letenyei Antal Kft.

Az Antal Kft. letenyei telephelyére keres felvételre új munkatársat a következő pozícióba :

Üzemvezető

Feladatok:

  • A vállalat termelésének szervezése, irányítása
  • A termelés zavartalan működésének biztosítása
  • A megrendelések határidőre történő legyártatása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása

Elvárások:

  • Legalább 5 éves termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Vezetői/Üzemvezetői tapasztalat, készségek
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Vezető beosztású munkavállalói státusznak megfelelő rugalmas munkavégzés és fizetés
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Igény esetén lakhatási támogatás

Munkavégzés helye: Letenye

Jelentkezését, önéletrajzát a peter.antal@antalfix.hu e-mail címre várjuk.

letenye-antal-kft.jpg