Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2019.10.10

Minőségirányítási vezetőt és MEO-s munkatársat vesz fel Letenyére az Antal Kft

MEO-s kollégát keresünk gépiparban szerzett tapasztalattal!

Elvárás, műszaki rajz olvasás, mérőeszközök használata.

Önéletrajzokat a peter.antal@antalfix.hu e-mail címre kérjük.

letenye-antal-kft.jpg

Az Antal Kft. minőségirányítási vezetőt keres

Elvárások:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- Minőségirányítási szabványok és dokumentumok ismerete

- 8D, FMEA módszerek ismerete, gyakorlati alkalmazásában való jártasság

- Mérőeszközök és méréstechnikák ismerete, mérésben szerzett tapasztalat előny

- Műszaki rajz olvasás és gyártásban szerzett tapasztalat

- Angol vagy német nyelvtudás kommunikáció szintű ismerete

- Belső auditőri minősítés előny

Főbb feladatok, munkák:

- Napi szintű kapcsolattartás a megrendelők minőségügyi képviselőivel

- Társosztályokkal való közös együttműködés a termelés minőségének javítása érdekében

- A javító és megelőző folyamatokban való aktív részvétel és annak kezdeményezése

- Minőségbiztosítási munkautasítások és egyéb dokumentumok (vizuális segédlet stb.) létrehozása/ frissítése.

- Vevői auditokra történő felkészülés, auditok lebonyolítása, a felmerült hiányosságok pótlása, pótlásának nyomonkövetése

- Vevők által visszaküldött hibás vagy reklamált alkatrészek kezelése

- Reklamáció kezelés (vevői-és beszállítói)

- 8D riportok készítése, valamint az ellenintézkedések kidolgozása

- Minőségügyi riportok készítése napi/heti/havi rendszerességgel

- Új termék bevezetésénél való részvétel

- Első minták teljes dokumentálása, mérése, átvétel lebonyolítása

- Beszállítók fejlesztése

- ISO9001 működtetése

- Minőségügyi osztály irányítása

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem

- cafeteria

- utazási támogatás

- határozatlan idejű munkavégzés, alkalmazotti jogviszony.

Munkavégzés helye: Letenye

A jelentkezéseket bérigény megjelölésével a peter.antal@antalfix.hu e-mail címre várjuk,.

loading...