Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2022.05.06

A Technocar Machining Kft. CNC forgácsolókat keres Nagykanizsára

Kizárólag exportra gyártó gépipari cég

a Technocar Machining Kft.

CNC forgácsolókat keres

Feladatok:

  • CNC eszterga, illetve megmunkálóközpontok kezelése
  • Az előírt technológia szerint a munkadarabok elkészítése
  • Figyelemmel kíséri és ellenőrzi a megmunkáló gép működését
  • Ellenőrzi az elkészült munkadarab méreteit

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattal nem rendelkezőknek, a szakmai betanítást biztosítjuk
  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Előnyt jelent:

  • CNC programozási ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: iroda@technocar.hu Tel: 06/30/636-3845

nagykanizsa-technocar-machining-kft.jpg