Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2021.07.21

2 fő targoncavezetőt vesznek fel a letenyei Müllerbe

letenye-muller-2021-2.jpg

A Müller Drogéria Magyarország Bt. a Letenyei Logisztikai Központjába keres

2 fő munkavállalót

teljes munkaidős foglalkoztatásban 2 műszakos munkarendben betanított munkára azonnali belépéssel a következő munkakörbe:

Raktáros munkakör: Targoncavezető

Fő feladata:

  • a beérkezett áru megfelelő raktárhelyre történő szállítása, beraktározása

  • áttárak szállítása

  • göngyölegek kezelése

  • egyéb raktári munkák

Elvárások:

  • Targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Kezdő alapbér havi bruttó 202.800 Ft, a későbbiekben havi bruttó 229.190 Ft.

  • Cafeteria 6.000 Ft, a későbbiekben 10.000 Ft.

  • Jelenléti prémium havi bruttó 15.000 Ft.

  • Továbbá műszakpótlék.

  • Ingyenes buszjáratok Lenti, Nagykanizsa és Zalaegerszeg irányából is, több települést is érintve.

  • Kedvezményes vásárlás üzleteinkben.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük önéletrajzát küldje a palyazat@mueller.de e-mail címre, vagy személyesen hozza el nekünk, illetve postai úton is elküldheti a Müller Drogéria Magyarország Bt, 8868 LETENYE, Mura út 2 címre.